34.676.10 - ACCESS H - Nosilec za identifikacijsko kartico z avtomatskim mehanizmom za vračanje
0,28 € +DDV
| Zaloga |
23.661 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.676.10 |
| Model | ACCESS H |
| Opis | Ekonomično držalo za osebno izkaznico z mehanizmom za navijanje, ki omogoča hitro in enostavno optično branje kartice brez snemanja z oblačil ali pasu. Kartica se po sprostitvi samodejno vrne v prvotni položaj. Opremljeno s kovinsko sponko za varno pritrjevanje na oblačila, pasove ali torbe. Zasnovano za vodoravno usmerjene kartice. Ključne značilnosti: Držalo za ID kartico • Mehanizem za navijanje • Samodejno povračanje • Kovinska sponka • Vodoravna usmeritev kartice • Praktična in ekonomična rešitev |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 8.9 x 6.5 cm |
| Paket | 600/300/10 |
| Neto teža | 0.02 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Material | Plastic, Plastika |
| Črtna koda | 8605040042120 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 600 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.415 x 0.35 x 0.255 m |
| Teža bruto kartona | 10.66 kg |
| Volumen kartona | 0.04 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 392690979900 |

